Модел: SUN2000-12KTL-M5
Препоръчителна максимална PV мощност: 18 000Wp
Макс. Входно напрежение: 1100 V
Начално напрежение: 200 V
Пълен диапазон на напрежение MPPT 2: 200 V ~ 1000 V
3-фазен инвертор с изходна мощност: 13 200VA
2 независими MPP тракера
Ефективност до 98,4%