Модел: SUN2000-4KTL-M1
Препоръчителна максимална PV мощност: 6 000 Wp
Макс. Входно напрежение: 1100 V
Начално напрежение: 200 V
Пълен диапазон на напрежение MPPT 2: 140 V ~ 980 V
3-фазен инвертор с изходна мощност: 4400VA
2 независими MPP тракера
1 връзка за батерия (plug & play)
Ефективност до 98,3%